Już wkrótce lody Häagen-Dazs pokażą swe nowe oblicze… Smakosze szykujcie łyżeczki – nadchodzi nowy smak kultowych lodów Häagen-Dazs!

Wśród smaków dostępnych w Polsce do tej pory mogliśmy cieszyć się klasycznymi pozycjami, takimi jak Häagen-Dazs Vanilla czy Strawberries & Cream, jak również kultowymi 
i niepowtarzalnymi kompozycjami, jak Vanilla Caramel Brownie, Strawberry Cheesecake czy Macadamia Nut Brittle. Każdy, kto skosztował jakiegokolwiek wariantu smakowego lodów Häagen-Dazs wie, że są przepyszne i uzależniające. Teraz nadszedł czas, by zapoznać się z nowym, kuszącym smakiem. Przedstawiamy Häagen-Dazs Choc Choc Chip!

Häagen-Dazs Choc Choc Chip to doskonałe połączenie świeżej, słodkiej śmietanki, dekadenckiego w smaku holenderskiego kakao i kuszących kawałków wyśmienitej czekolady. Tuż po otwarciu opakowania Choc Choc Chip zachwyci Cię bogaty czekoladowy aromat. Gorzkawy posmak licznych drobinek czekolady doskonale równoważy aksamitną słodycz kremowych lodów. Nowy smak jest wręcz idealny dla wielbicieli esencji czekoladowego smaku: sprawdzi się zarówno zajadany pojedynczo, jak i w zestawieniu z innymi przysmakami Häagen-Dazs.

Jak wszystkie lody Häagen-Dazs, Choc Choc Chip powstały z połączenia wyłącznie naturalnych składników najwyższej jakości. Nie zawierają sztucznych barwników ani konserwantów. Tradycyjna receptura i wyśmienite dodatki lodów Häagen-Dazs sprawiają, że z każdą kolejną łyżeczką nasze kubki smakowe szaleją z rozkoszy.

Lody Häagen-Dazs Choc Choc Chip są dostępne w sieciach handlowych na terenie całego kraju od listopada 2009 roku