Na początku zaczynało się bardzo niewinnie. Christian Louboutin słynący z nieziemsko wysokich szpilek zaprojektował parę sportowego obuwia. Buty tak bardzo się spodobały i natychmiast stały się prawdziwym hitem modowym, że ekskluzywny domy mody zaczął wprowadzać sneakersy na stałe do swojej kolekcji. Właśnie pojawiła się kolekcja na sezon jesień 2010 / zima 2011.

Sneakersy stały się nie tylko dla miłośników sportu i deskorolek, ale obowiązkowym elementem garderoby każdego, kto interesuje się modą.

Pierwsze buty sportowe Christian Louboutin były w motyw leoparda. Na nadchodzący sezon w kolekcji "Rantus Orlato" również pojawiają się cętki. Jednak nie zabrakło zig-zaków nadrukowanych na końskim włosiu, ćwieków czy metalicznych materiałów. Idealnie będą one pasować do elementów jeansowych i wyrazistych t-shirtów. Buty są na tyle charakterystyczne, że powinniśmy resztę część ubrań dopasować do nich, a nie na odwrót.

Słynny szewc po raz kolejny udowadnia, że potrafi projektować każdy rodzaj obuwia. Ma jedyną zasadę – zawsze się trzyma wysokich cen. Buty mimo bardzo sportowego charakteru kosztują nawet prawie 8000 złoty