Christian Louboutin jest słynny z pięknych, bardzo oryginalnych i kobiecych butów. Jedyny ich minus to fakt, że nie da się w nich chodzić. Kilkunasto centymetrowe szpilki są prawdziwym wyzwaniem. Na obecny sezon wiosenno-letni Christian Louboutin proponuje śliczne buty, ty razem z 14-centymetrowym obcasem.
Sandały z przody mają podwójną platformę, dla wygodniejszego poruszania się. Buty mają jeden pasek z przodu, dwa po środku, i trzy z tyłu, na  jednym z nich znajduje się zapięcie. Palce są odkryte, a pięta zabudowana. Skórzane sandały kosztują około 4 000 złotych. Jednak istnieje tańsza alternatywa za 369 złotych od włoskiego domu Prima Moda.  Buty są bardzo podobne, a nawet lepsze bo obcas ma jedynie 12,5 centymetra.
Troszkę inny wzór znajdziemy w Venezi. Buty skórzane na obcasie z korka kosztują 349 złotych, a obcas jest o wiele szerszy oraz niższy

W tym sezonie buty z wieloma paseczkami czy wiązaniami to absolutny HIT! Każda fashion victim powinna się wybrać na zakupy po chociaż jedną parę!