17 września wszystkie miłośniczki mody czeka gratka! Która fashion - victim nie chciałaby pierwsza dorwać się do najnowszej kolekcji Christophera Kane dla Top Shop?

Tego dnia w Londynie, w głównym sklepie Top Shopu, gdzie poza tym będą odbywać się spotkania ze stylistą, podczas których będzie można zakupić pierwsze elementy linii Kane’a, dzień zanim trafią do sieci całego kraju. Dziewczyny będą mogły także skorzystać z zaplanowanych atrakcji, jak indywidualne porady dotyczące mody, możliwość skorzystania z prywatnych przymierzalni itp. 
W przerwie podczas szperania między wieszakami, uczestnicy będą rozkoszować się szampanem i ciastem. Rozdawane będą breloczki do kluczy zaprojektowane przez Christophera Kane, dodawane do każdego zakupu z jego kolekcji. 
Obecnie Kane’a zachwala się jako najlepszego i największego projektanta z jakim współpracował Top Shop. Jego kolekcja z 2006 roku tworzona na zakończenie szkoły projektowania Central Saint Martins od razu przykuławała uwagę. Był pierwszym, który pokazał opięte sukienki w stylu lat 80’, a kolory były fantastyczne. W ciągu około trzech lat wyrobił sobie nazwisko w świecie mody, wciąż zaskakując. Top Shop NewGen wspierało jego karierę, gdy stawiał pierwsze kroki, Kane podkreśla więź i przyjaźń z marką. Pierwszą kolekcję zaprojektował dla nich na Jesień/Zimę 2007, następnie także na ten sezon w 2008.

Ta kolekcja jest największą jaką Kane stworzył dla Top Shop. Linia składa się z 39 projektów, w tym obejmuje akcesoria i buty. Znajdziecie tam seksownie opinające ciało sukienki, T-shirty z grafiką z krokodylem, torebki w kształcie worków, kurtki i spódniczki z masą cekinów, dżetów. Skóra, koronki, paleta róży, czerni, odcieni kremowych, czy cytryny. Wszystko zachowuje jakość i polot wysokiej mody wybiegowej, pozostając w dostępnej cenie. 
W piątek 18 września kolekcja trafi do sklepów w czasie inauguracji London Fashion Week