Zima przez ostatni czas daje Nam wszystkim popalić. Gdy wychodzimy z domu obowiązkowo musimy mieć jakieś nakrycie głowy, aby się od razu nie rozchorować. Wiele z Nas inspiruje się gwiazdami, bowiem zazwyczaj one prezentują na sobie hity sezonu.  Ta zasada jednak nie w każdym kraju się sprawdza. Zebraliśmy dla Was zimowe czapki różnych polskich celebrytów, którymi absolutnie za żadne skarby nie powinniście się inspirować.

Kasia Cichopek, Doda oraz Agnieszka Szulim poszły w ślad rosyjskich milionerek, czyli futro, futro i jeszcze raz futro. Kasia wybrała wersję bardziej sportową, natomiast pozostałe dwie panie postawiły na czarną ekstrawagancję.

Oczywiście w takich “czapach” nikt nie zmarznie, więc za to olbrzymi plus. Jednak nie każdemu jest w takim stylu dobrze. Szczupła twarz Dody prezentuje się najlepiej, na dodatek czarny kolor futra świetnie kontrastuje się z blond włosami piosenkarki. Najgorzej wypada Kasia Cichopek, której pulchna twarz po prostu nie gra z futrzanym nakryciem głowy.
Dla osób z okrągła buzią proponujemy proste, dopasowane czapki, aby nie podkreślały chomikowatych policzków, a wręcz je tuszowały. 

Która według Was czapka jest najlepsza, a która najgorsza?