Coraz częściej w świecie designu można znaleźć bardzo wiele ciekawych inspiracji. Na szczególną uwagę zasługują ciekawe rozwiązania, które mogą wzbudzać nasze zainteresowanie ale przede wszystkim naszą ciekawość. Bardzo często jedząc jogurty, brakuje nam najważniejszej rzeczy- łyżeczki. Designer Cho Hye-seung wpadł na pomysł stworzenia wieczka, które po otwarciu w łatwy sposób możemy przemienić w łyżeczkę. Dzięki temu kupując jogurt w każdej chwili bez najmniejszych problemów, możemy go zjeść.

Jeśli jednak nie jesteście fanami jogurtów to warto zwrócić uwagę na łatwy plastikowy przyrząd do robienia lodu do zimnych napoi. Zazwyczaj mamy problem z uwolnieniem kostki lodu. Dlatego Joseph Joseph stworzył plastikowy pojemnik z którego bez najmniejszych problemów uwolnimy nasza wymarzoną kostkę lodu. Wystarczy tylko nacisnąć specjalny przycisk i kostka sama się uwolni.

Często spiesząc się rano do pracy nie mamy czasu, żeby wyprasować sobie koszulę. Jeśli nie chcecie zapomnieć o porannym kubku kawy to warto zwrócić uwagę na kubek w kształcie żelazka, dzięki któremu możemy pić kawę i prasować sobie koszulę. Rozwiązanie dosyć kreatywne i bardzo ciekawe. A Wam który gadżet przypadł najbardziej do gustu? Jakie jest wasze zdanie?