Uwodzić. Kochać. Zdobywać. Każda kobieta to potrafi. Niezależnie od wieku, zamożności czy narodowości. Show-biznes odkrył kolejną cechę, która potrafi uatrakcyjnić kobietę. Padło na kolor skóry. Jesteśmy zafascynowani ciemnoskórymi kobietami. Naomi Campbell, Rihanna, Ola Szwed – to one teraz błyszczą.

Naomi Cambpell w latach 90.zostałą uznana za najpiękniejszą modelkę świata. Jako pierwsza czarnoskóra kobieta wystąpiła na okładce „The Times” oraz „Vogue”, a także zrobiła oszałamiającą karierę i stała się twarzą rozpoznawaną na całym globie. Brała udział w teledyskach sławnych piosenkarzy, specjalnie dla nich brała udział w erotycznych sesjach zdjęciowych, zagrała w kilku filmach, napisała książkę. Calvin Klein, Dior, Dolce & Gabbana – współpracowała z najbardziej znanymi domami mody. Skoczyła 40 lat, a jej wymiary pozostają takie same: 174 cm wzrostu, 54 kg wagi. Wywołuje skandale – rzekomo miała rzucić butelką w swoją przyjaciółkę, zaatakowała fotografa, a także dziennikarkę. Sensację w świecie mediów wywołały doniesienia z ostatnich lat, jakoby Naomi miała wyjść za rosyjskiego miliardera – Władysława Doronina.

Rihanna pochodzi z Barbadosu. Swoją urodę zawdzięcza połączeniu genów z Barbados i Gujany. Ma zaledwie 22 lata, a na swoim koncie masę cieszących się dużą popularnością piosenek pop, o czym świadczy chociażby przyznana jej nagroda Grammy. Jak na swój wiek osiągnęła już bardzo dużo – jesienią ma się pojawić jej piąty album. Zaczynała nieco zadziornie, ale dziewczęco. Chcąc bronić swojej kariery, zmuszona jest do coraz bardziej ekstrawaganckiego zachowania, ubierania czy stylizowania włosów. Nic nie pozostało z jej pięknych, długich ciemnych pukli. Obecnie wokalista może się poszczycić mało fortunnym, czerwonym grzybem na głowie. Niektórzy mówią, że jest bardzo sexy…

Ola Szwed to nasza rodzima gwiazdka. Debiutowała w serialu „Rodzina zastępcza”. Prawdziwą sławę przyniosła jej druga edycja programu „Taniec z gwiazdami”. Tam zobaczyliśmy nie małą, uroczą dziewczynkę z kucykami, a pełną sex appealu dojrzewającą kobietę. Jej kariera nabiera rozmachu. W sklepach dostępny jest najnowszy numer Playboya, w którym możemy podziwiać naprawdę zgrabne ciało czekoladki.