Kendra, znana ulubienica Hugh Hefnera da się lubić. Jej prostolinijność, silna osobowość i niewymuszony luz, czynią z niej ulubienicę publiczności. To ona potrafi założyć spodenki gimnastyczne do najbardziej luksusowych restauracji. Nic dziwnego, że w końcu jej agent zmusił ją do zaczerpnięcia lekcji u stylisty. Ale nie jest to zwykły stylista.

A właściwie stylistka! Nikki Pennie, bo o niej mowa, pochodzi z Wielkiej Brytanii. Była odpowiedzialna m.in. za ubiór Kate Middleton i to ona wybrała dla niej słynną niebieską suknię, w której pojawiła się na oficjalnej uroczystości zaręczynowej w listopadzie ubiegłego roku. Jak to się stało, że Pennie najpierw ubierała księżną Cambridge, a teraz ubiera króliczka Playboya?

Otóż Pennie przeniosła się do Los Angeles, by zostać stylistką gwiazd. Miała już kilka zleceń na swoim koncie, jednak Middleton nadal pozostaje tą najsławniejszą na jej liście. Odpowiednią klientką wydaje się Kendra, która uczestniczy w popularnym reality show, a Pennie właśnie stara się zbudować swoją markę w Ameryce. Kendra nie miała pojęcia, że w jej domu pojawi się stylistka, która pracowała z kimś z rodziny królewskiej. Pennie przyszła do niej w sukience Chanel, ale ostatecznie dostosowała się nieco do stylu Kendry i zaproponowała jej coś mniej odlotowego na weekendowe BBQ.

Nie dziwcie się, kiedy wybierzecie się na wycieczkę do LA, a wszystkie dziewczyny, które tam zobaczycie będą ubrane, jak Kate M.