W kraju tak konserwatywnym jak Polska, orientacja seksualna, szczególnie w show-biznesie, to zawsze gorący temat. Jeszcze kilka lat temu nikt nie mówił otwarcie o swoim homoseksualizmie. Dopiero po wywiadzie Tomasza Raczka, w którym krytyk literacki się przyznał, że ma wieloletniego partnera, mężczyźni zaczęli się przyznawać do homoseksualizmu.

„Jestem gejem” - stwierdził krótko 28-letni Michał Piróg, juror programu You Can Dance - Po prostu tańcz. Tancerz twierdzi, że „Śmieszą mnie teksty, że Edyta jest teraz moją dziewczyną. Wciąż mówią i piszą o mnie, co chcą. Całe szczęście, że przypisuje mi się związek z osobą, którą lubię”.
Michał nie szukał daleko swojego byłego chłopaka, ponieważ był nim… Andrzej Piasek Piaseczny.
Jednak najbardziej zdziwił nasz Jacek Poniedziałek, aktor M jak Miłość. Gdy widzowie serialu się dowiedzieli o tym, wprost nie mogli uwierzyć.
Geje w Polsce mają się coraz lepiej. Nie tylko są oni przedstawicielami świata mody, ale również mediów. Geje wciąć bardzo pilnują swojej prywatności. Jeszcze żadnemu paparazzi nie udało się przyłapać na czułych pocałunkach.
W wywiadzie Michał Piróg u Kuby Wojewódzkiego stwierdził, że „jest wielu mężczyzn, którzy tworzą fikcyjne związki i krzywdzą kobiety".

Pytanie, kto jeszcze się nie ujawnił?!

Na pewno pierwszy do odstrzału jest Tomasz Kammel, który nie przekonuje ludzi o swoim heteroseksualizmie, szczególnie że wybrał sobie za partnerkę puszystą Katarzynę Niezgodę.
Stefano Terazzino to jeden z najprzystojniejszych mężczyzn z importu, jednak jeszcze nikt go nie widział z żadną partnerką, mimo że dziewczyny za nim szaleją
Plotki o Olivierze Janiaku ciągną się bez końca. Niektórzy uważają, że ślub z Karoliną Malinowską to tylko przykrywka.
Z drugiej strony, może ostatni trzej Panowie uznają zasadą „Raz dziewczynka, raz chłopaczek, aby życie miało smaczek”