Każda kobieta ma w swojej garderobie kilka ubrań, które szczególnie uwielbia. Chętnie to zakładamy na każdą okazję. Czujemy się w tym wygodnie, seksownie i kobieco. Gwiazdy są takie jak my, tylko jeżeli one założą jedną rzecz kilkukrotnie to odrazu dziennikarze będą to podkreślać.  Przez swoją popularność stały się niewolnikami mediów. Rzadko się spotyka, aby jakiś celebryta miał na tyle odwagi chodzić często w tym samym. Zazwczyaj słynni są z zasady „Nigdy w tym samym dwa razy”.
Jednak istnieje kilka gwiazd, które wręcz nie mogą sobie odmówić założenia tego samego kilka razy.
Nicole Richie, mimo że sama ma markę Winter Kate, jeśli chodzi o denim to pozostaje wierna szarym rurką Jet by John Eshaya.
Rachel Bilson uwielbia model Marcie od Chloe. Brązowa torebka na ramię jest również ulubienicą Katie Holmes.
Niebieskie baleriny Oscara de la Renty porwały serce Jessici Biel. Do tego ulubione, szare, poszarpane jeansy i beżowa, kurtka skórzane.
Reese Witherspoon rzadko pojawia się w kolorowych magazynach. W jej życiu nie ma większych skandali, a jej styl jest bardzo klasyczny. Taka prosta jest również jej czarna, skórzana torebka z dwoma kieszonkami na przodzie, projektu Phillip Lim.
Angelina Jolie uwielbia czarny kolor, dlatego nie wychodzi z domu bez swojego trenczowego płaszcza Burberry. Keira Knightley równiez była na zakupach w Burberry, jednak aktorka wybrała sobi ciepły kożuszek.