Candy Girl poszła w ślad wszystkich polskich gwiazd, czyli nie ważna jest muzyka, a fakt, by o Tobie mówiono. Doda na początku swojej kariery bardzo chętnie wzorowała się na Britney Spears i wcale nie przeszkadzała jej zarzuty o plagiat. Tak naprawdę dzięki temu się zrobiło o niej głośno. To samo próbuje teraz zrobić Candy Girl. Dziewczyna nikomu by nie była znana, gdyby nie fakt, że mocno inspiruje się strojami Lady Gaga. Dzięki temu ma na koncie kilka spektakularnych pomyłek stylizacyjnych, ale z drugiej strony poświęca jej się czas, nawet na Trendz.
Podczas Bydgoszcz Hit Festiwal Candy Girl wystąpiła w cielistym kombinezonie obszytym cekinami. Identyczny miała Lady Gaga podczas występu w Metropolitan Museum of Art. Kreacje z daleka niczym się nie różnią, z bliska bije spory kicz od Candy Girl.
Niestety w ślad za kopiowaniem wizerunku amerykańskiej gwiazdy nie idzie u Candy Girl ciekawa twórczość artystyczna. Czym Lada Gaga zawiniła, że Candy Girl ją tak kopiuje?
Ale z drugiej strony skoro dużo starsza koleżanka, Edyta Górniak występuje w dresie z kapturem, którego cały czas poprawia, zamiast skupić się na śpiewie, to nie dziwimy się, że poziom takich festiwali jest tak żenujący.