Za oknem wciąż zima, ale wiosna zawita do nas przecież już niebawem. Sprawdźmy więc, co na tegoroczną wiosnę szwajcarska marka ma w swojej kolekcji.

Na najnowszą kolekcję firmy składają się dwie odsłony. Pierwsza, Casablanca odzwierciedla bardzo mocno styl casual. To dwie linie: „Santa Fe” i „Pastel Gardens”. Jej motywem przewodnim są kwiaty i pastelowa kolorystyka oraz jeans. Inspirację stanowi romantyczna stylistyka oraz elementy zaczerpnięte z coraz modniejszego stylu safari. Znajdziemy tu drukowane na koszulkach ornamentowe motywy i pióra oraz jakby wyblakłe na słońcu kolory. Obecna jest też krata. Jeśli jeansy – to tylko mocno sprane, wytarte lub białe.

„Easy Chic” i „Simple Life” to linie kolekcji Biaggini, która ma nadal charakter casual, jest jednak bardziej sportowa. Stawia przede wszystkim na wygodę, swobodę, dobre samopoczucie. Jakie są charakterystyczne motywy tej odsłony? Geometryczne wzory, krata, skórzane akcesoria w barwie koniakowej. Dużo luzu i lekkiego, prostego łączenia kolorów.

I jak Wam się podoba?