Seks oralny, bo o nim mowa, jest bardzo popularny i daje niesamowite odczucia gdyż narządy są pieszczone językiem i ustami z taką dokładnością, z jaką paluszek by sobie nie poradził. Wiele kobiet zadaje sobie pytanie: jak pieścić oralnie faceta?

Otóż, droga kobieto, po pierwsze: inwencja. Pieścisz żołądź, potem liżesz trzon, dalej ssasz jądra. Twoje subtelne (lub ostrzejsze – każdy facet lubi co innego) doprowadzą go wcześniej czy później do orgazmu. A jak powszechnie wiadomo, facet podczas orgazmu tryska nie tylko radością. Także spermą, której smak nie wszystkie panie lubią.I wtedy pojawia się pytanie połknąć czy dystyngowanie wypluć?
24% populacji przyznaje się do wytrysku do ust i połykania spermy. Ale to do Ciebie należy wybór czy masz ochotę posmakować czy jednak nie uraczać swego przełyku tym smakiem.  Połykanie spermy jest niezwykle seksowne, podniecające dla faceta, w jego oczach w tym momencie możesz dostrzec niebywałe uwielbienie dla Ciebie.  Jednak jeśli czujesz, że nie dasz rady nie próbuj na siłę, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie!
Jeśli nie chcesz poczuć smaku, gdy połykasz nie ruszaj językiem, pozwól by nasienie spłynęło swobodnie potem dopiero przełknij. Zawsze po takiej ilości wrażeń możesz zaspokoić pragnienie drinkiem i to nie urazi z pewnością Twojego Kochanka.  Jednak gdy wiesz, że po eksplozji musisz natychmiast pozbyć się z ust męskiego płynu z plemnikami zrób to dyskretnie, a nie od razu wyciągaj chusteczkę i pluj jakbyś chciała pozbyć się zużytej gumy.  We wszystkim potrzebne jest wyczucie smaku i umiejętność zachowania się jak Bogini Seksu.
Na smaczek nasienia i jego zapach może wpłynąć… dieta. Ananas, mango, morele sprawiają, że nasienie jest słodsze. Mięso i sery przyczyniają się do kwaśnego smaku, a alkohol do gorzkiego.