Już za kilka dni wszyscy będziemy świętować nowy rok. W związku z tym warto zastanowić się jakie nowości szykują nam się w świecie elektroniki. Już teraz możemy śmiało powiedzieć, że będzie się działo!
Przede wszystkim na uwagę zasługuje nowy gadżet od Blackberry- PlayBook. To co go charakteryzuje to przede wszystkim fakt, że swoim wyglądem nawiązuje do iPada czy Samsunga Galaxy.

Sony Ericsson pracuje nad telefonem, który nie tylko ma być smartphonem ale również konsolą do gier. To co go będzie charakteryzować to przede wszystkim bardzo zbliżony wygląd do konsoli Playstation Portable. Jak na razie są to tylko i wyłącznie bardzo wstępne projekty ale być może w 2011 roku Sony Ericsson czymś nas zaskoczy.

W przypadku notebooków miłym zaskoczeniem może okazać się Lenovo IdeaPad U1. To co go charakteryzuje to przede wszystkim bardzo ciekawy design i innowacyjne rozwiązanie. Tak naprawdę to IdeaPad U1 to dwa urządzenia w jednym. Po zdjęciu monitorka otrzymujemy dotykowego pada. Jest to połączenie dwóch najważniejszych cech wśród gadżetów- innowacyjności i nowoczesnej technologii.

Warto zwrócić również uwagę na coraz bardziej popularne 3d, już w nadchodzącym roku Sony wypuści laptopa 3d Vaio. Dzięki specjalnym okularom możemy cieszyć się rozrywką w najwyższej jakości.

Jeśli jednak czujecie niedosyt już wkrótce kolejne artykuły z serii co przyniesie rok 2011

Więcej na gadgetboom