Dla jednych długi weekend jest świetną okazją aby wyjechać na kilka dni i odpocząć od codziennych obowiązków. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na kilku dniowy wypad. Dlatego trendu.pl specjalnie dla osób, które zostają w domu przygotowało miejskie alternatywny na długi weekend.

To co wszystkim sprawi radość to wypad do kina. W tym przypadku nie jesteśmy uzależnieni od pogody i możemy udać się o dowolnej porze dnia. Na długi weekend polecamy Genua. Włoskie Lato. Tak naprawdę nie jest to kolejna opowieść o miłości. Jest to swego rodzaju thriller, który w inny sposób pokazuje nam dwie najważniejsze części ludzkiego życia miłość i przebaczenie. Jest to opowieści o powolnym kojeniu psychicznych ran powstałych po stracie matki.

Jeśli jednak nie macie ochoty na wypad od kina, to proponujemy jednodniowy wypad na łono natury. Możemy namówić znajomych, czy członków rodziny i zorganizować coraz modniejszy w dobie kryzysu piknik. Wystarczy zapakować trochę jedzenia dobre wino i udany weekend majowy zapewniony.

Jednak nie wszyscy lubią przebywać na łonie natury. Wtedy warto po prostu spotkać się ze znajomymi w naszym ulubionym pubie czy klubie i pogadać o niczym. W końcu nic lepiej nie poprawia nam humoru jak ‘’magiel towarzyski’’.

Dla typowych domatorów telewizja postanowiła puścić kilka hitów. W tym polską komedią romantyczną ‘’Dlaczego nie’’. Jak widać każdy jest w stanie znaleźć coś interesującego dla siebie.

Dlatego nie narzekajmy i cieszmy się długim weekendem i czasem spędzonym z rodziną!