Kuba Wojewódzki nigdy nie zaliczał się do przystojnych mężczyzn i nie ma co liczyć, że kiedykolwiek wygra konkurs Viva Najpiękniejsi. Kuba swoją charakterystyczną urodę, lub raczej jej brak chciał nadrobić poczuciem humoru. Jednak i z tym bywało różnie. Jego chamskie wypowiedzi, zaczęły powoli wszystkich drażnić, a nie śmieszyć.
Na początku tego roku Michał Żebrowski postanowił zaproponował mu udział w swoim spektaklu. W ten sposób w Teatrze 6. Kuba stanął na deskach teatralnych w najczęściej granej na świecie sztuce Woody Allena „Zagraj to jeszcze raz, Sam”. Obok prezentera zagrała Małgorzata Socha, Anna Cieślak, Michał Żebrowski i Daniel Olbrychski. Kuba okazał się fatalnym aktorem, a sztuka szybko stała się klapą.
Wojewódzki ostatnio chętnie pojawia się na różnych imprezach ze swoją 19 letnią dziewczyną, Julią Jędrzejewską. Podczas jednych ze spotkań Kuba pozował do zdjęć z profilu. Okazało się to fatalne w skutkach. Prezenter pochwalił się swoją super długą brodą. Kuba jest dopiero po 40, a już jego broda wystaje na kilka centymetrów. Wygląda jak stara kobieta z obrazka „Młoda czy stara kobieta”