Biżuteria modowa Cocktail'me  wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród fanów modowych inspiracji. Gwiazdy, styliści, blogerzy czy przedstawiciele mediów nie ukrywali zachwytu. Cocktailowe dziewczyny z kolei podziwiały wyczucie stylu wśród gości Fashion Week Polnad. Tak też powstała wyjątkowa sesja zdjęciowa. Fantastycznie ubrani ludzie pozowali do zdjęć z modową biżuterią. Stylistki Cocktail’me pomagały w doborze odpowiedniej biżuterii do konkretnych stylizacji, aby całość zachowała wyjątkowy charakter. Wśród fanek cocktailowej biżuterii "przyłapanych" na Fashion Weeku znalazły się również blogerki Maffashion , Jessica Marcedes i Margaret J

Margaret J Fashion Week Poland Jessica Mercedes Fashion Week Poland

Bardzo miło pracowało się także z panami. Okazuje się, że Cocktail’me przełamuje stereotypy. Biżuteria nie jest jedynie dla kobiet. Każdy, wśród propozycji cocktailowych designerów, może znaleźć coś dla siebie. Nieco mroczna biżuteria od Fallon/Fenton czy Franca  Montiauloux rewelacyjnie komponują się z męskimi stylizacjami, ale i animalistyczne, kolorowe wisiory czy bransolety od Creart2 znalazły swojego fana.

Cocktail'me FashionPhilosophy Fashion Week Poland

W miniony weekend Łódź zamieniła się w prawdziwą stolicę mody, a moda bez "kropki nad i" czyli designerskiej biżuterii nie mogłaby w pełni zaistnieć. Reportaż zdjęciowy z imprezy dostępny jest na cocktialowym blogu oraz na  facebookowym profilu.

Cocktail'me FashionPhilosophy Fashion Week Poland