W związku z nadchodzącym globalnym ociepleniem, które nieuchronnie kojarzy się z wakacjami, marka Code prezentuje bogatą ofertę w swojej najnowszej kolekcji. 

Kolekcja wiosna-lato jest różnorodna kolorystycznie, ale utrzymana w tendencjach sezonu. Paleta przechodzi od stonowanych szarości, beży i khaki po intensywne czerwienie, fuksje, turkusy, fiolety czy granaty.

Wyraźnie widać inspiracje następującymi trendami: safari, neon, styl marynarski, Francuska Riwiera oraz kwiaty.
Modele Code mają przeróżne fasony. W kolekcji są klapki-japonki, baleriny, rzymianki, koturny, sandałki, platformy, czółenka open toe oraz „otwarte” kozaki. Każdy model jest dostępny w kilku kolorach, a czasem sam kolor nadaje charakteru i dopełnia całokształtu. Są więc wersje dla odważnych, przebojowych kobiet i alternatywne dla tradycjonalistek.
Nie zabrakło modnych elementów i detali obuwniczych, takich jak klamry, ozdobne przeplatane paski, koturn z korka. Niektóre modele są ozdobione drapowaniami, dyskretną biżuterią, dżetami oraz słodkimi kokardkami. Kwiaty pojawiły się jako nadruk na materiale oraz w wersji architektonicznej.

Ciekawe wzornictwo, wygoda użytkowania oraz atrakcyjna cena to atuty obuwia marki Code, które już kolejny sezon budzi coraz większe uznanie wśród kobiet.

Modele Code są dostępne w cenach od 59 zł do 119 zł w sklepie internetowym www.code.info.pl