Na potrzeby gry nagrano zupełnie nowe sekwencje filmowe, z których słynie seria, z udziałem wspaniałej, gwiazdorskiej obsady. Aktorzy występujący w grze to zarówno legendy ekranu, jak i wschodzące gwiazdy, a także mistrzowie sportów walki. Są to między innymi (w kolejności alfabetycznej): Jamie Chung, (Dragonball Evolution), Ric Flair (16-krotny mistrz świata wagi ciężkiej w zapasach), Malcolm McDowell (Herosi, Mechaniczna Pomarańcza, Wing Commander), Jodi Lyn O'Keefe (Skazany na śmierć), Holly Valance (Sąsiedzi), a także ulubienice fanów - Gemma Atkinson oraz Ivana Milicevic.

Weź udział w czterech zupełnie nowych kampaniach będących kontynuacją sagi Red Alert 3! Gra Command & Conquer Red Alert 3: Powstanie to jeszcze więcej zabawy dla jednego gracza - więcej fabuły, misji oraz filmów z gwiazdami Hollywood, w najnowszym tytule z bestselerowej i ulubionej przez graczy serii Command & Conquer.

Co się stało po zakończeniu Red Alert 3? Dowiedz się tego z CZTERECH zupełnie nowych kampanii w grze Red Alert 3: Powstanie. Po zwycięstwie pod koniec gry Red Alert 3, Alianci zajęli tereny swych dawnych wrogów. Ale jak pokonani Sowieci zareagują na tę okupację i obecność FutureTech, tajemniczej firmy, której Alianci zlecili opracowanie nowych technologii na terenie Związku Radzieckiego? Czy upokorzone Cesarstwo Wschodzącego Słońca powstanie i obroni się przed sowieckimi dowódcami, którzy najechali na ich ziemie podczas powojennej zawieruchy? Czy okupacyjne wojska Aliantów zdławią powstanie byłych generałów Cesarstwa? I kim jest tajemnicza Yuriko Omega? Jakie wydarzenia sprawiły, że ta dziewczynka stała się medium władającymi mocami telekinezy?

Więcej na gamelobby.pl