Condohotels Group tworzy w Polsce sieć luksusowych hoteli działających w systemie condo, co oznacza, że każdy pokój i apartament ma swojego właściciela, który z tytułu jego wynajmu czerpie zyski. Dla gościa z zewnątrz obiekt condo niczym nie różni się od klasycznego hotelu tej samej kategorii. Obecnie Condohotels Group oferuje wypoczynek w dwóch komfortowych obiektach zlokalizowanych na Mazurach w Ostródzie.

 

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA**** leży tuż nad brzegiem jeziora Drwęckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwaru spacerowego i wyciągu dla narciarzy wodnych, nowo wybudowanego kompleksu sportowego z kortami tenisowymi oraz plaży z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Znajduje się w nim 113 obszernych pokoi i apartamentów zlokalizowanych w budynku głównym oraz pobliskim apartamentowcu.

Przestrzenne (28-45mkw), klimatyzowane pokoje i apartamenty posiadają obszerne tarasy, LCD TV, nieodpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, minibary, sejfy. Ponadto w niektórych apartamentach udostępniamy w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Restauracja Aqua Marina, dysponująca letnim tarasem, poleca szeroki wybór dań, stanowiących połączenie nowoczesnych koncepcji kulinarnych i międzynarodowych trendów z tradycyjną kuchnią regionalną. Bogaty bufet śniadaniowy przygotowujemy codziennie w restauracji śniadaniowej Latte. Na kieliszek dobrego wina lub drinka zapraszamy do Szot Baru.

Hotel specjalizuje się w organizacji konferencji i spotkań biznesowych, oferując nowoczesną salę konferencyjno-widowiskową o powierzchni 288 mkw. z możliwością podziału na dwa mniejsze pomieszczenia. Sala jest wyposażona w klimatyzację i najnowocześniejsze technologie AV. W

Business Room o powierzchni 65 m2 można zorganizować spotkanie dla 40 osób. W hotelowym SPA nasi goście mogą skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów na twarz i ciało, usług kosmetycznych, masaży, a także basenu solankowego z możliwością pływania pod prąd, wanien jacuzzi, sauny i łaźni rhassoul. Do dyspozycji gości przeznaczono parking ze 120 miejscami postojowymi.

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na strony:

www.willaport.pl

www.facebook.com/WillaPort

 

Hotel Platinum Aqua Fun & Events **** to nowoczesny obiekt, który oferuje 48 pokoi i 6 apartamentów. Wszystkie one są wyposażone w klimatyzację, posiadają balkony, nieodpłatny dostęp do Internetu, LCD TV, minibary i sejfy. Hotelowa restauracja „Pod Żurawiami”, mieszcząca jednocześnie około 150 osób, serwuje dania będące połączeniem lokalnej kuchni z nowoczesnymi trendami kulinarnymi światowej gastronomii. Wieczory można spędzać w sąsiadującym z restauracją kameralnym barze. Hotel jest połączony podziemnym przejściem z Aquaparkiem z licznymi atrakcjami dla dorosłych i dzieci, z których można korzystać bez względu na pogodę panującą na zewnątrz.

W hotelu działa wyjątkowe centrum rodzinnej rozrywki „Kidz Fun”, którego centralną część zajmuje Miękka Jaskinia. Znajduje się tam także strefa zabaw dla najmłodszych, scrabble magnetyczne, sala Play Station i tv. Organizowane są zajęcia plastyczne, muzyczne i sportowe oraz przyjęcia urodzinowe. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają animatorzy z odpowiednim przygotowaniem zawodowym. W hotelu działaj także gabinety odnowy biologicznej, gdzie można skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów na ciało i twarz oraz masaży. Dzięki bogatemu zapleczu konferencyjnemu (3 kompleksowo wyposażone sale) w Hotelu Platinum istnieją idealne warunki do organizacji wszelkich spotkań, szkoleń, konferencji i wykładów.

Obiekt dysponuje dużym parkingiem. Hotel i jego wnętrze są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Hotel Platinum Aqua Fun & Events

Hotel Platinum Aqua Fun & Events

Hotel Platinum Aqua Fun & Events - aquapark

Hotel Platinum Aqua Fun & Events

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na strony:

www.hotelplatinum.pl

www.facebook.com/HotelPlatinum