Trapki to bezapelacyjny hit. Zazwyczaj świetnie pasują do każdego wariantu casualowego ubrania. A hitem hitów są trampki z charakterystyczną, wszędzie już rozpoznawaną gwiazdą w logo- Converse All-star.

Ilość modeli, wzorów, jakie udostępnia nam Converse przyprawia o zdumienie i niedowierzanie. Praktycznie każdy może znaleźć konfiguracje odpowiednią dla siebie- wysokie, niskie, krzykliwe, stonowane, jednokolorowe lub w rozmaite wzory. Ta długość i szerokość asortymentu robi wrażenie.

 

Przyszedł czas, że Converse postanowił zatroszczyć się o swoich najwierniejszych i najbardziej wymagających klientów, uruchamiając linię "Addict". Właśnie tam znajdują się prawdziwe perełki, jak chociażby model Leopard.

 

Za design tej pary odpowiedzialny był Chuck Taylor. Beżowe trampki obszyte zostały delikatną beżową nitką, a cała płócienna góra została opatrzona laparcimi cętkami. Ciekawa jest również tylnia, "falująca" krawędź buta. Jak przystało na linię "Addict" podeszwę wykonano z nieco bardziej trwałej gumy, a wkładka jest miękksza niż w normalnych Conversach. Leoparda będzie można założyć najwcześniej w kwietniu 2011.