Weronika Rosati, postać  znana nie tylko za sprawą polityki  ojca , ale słynąca głownie  z miłosnych uniesień do straszych od siebie o kilkanaście lat mężczyzn.  O ile w kwestii wyboru mężczyzn  ( 68-letni  Andrzej Żuławski, 43-letni Mariusz Max Kolonko ) wypada słabo , to jeżeli chodzi o sposób ubierania , jej ubrania rzeczywiście  ukazują elegancję, czasem nawet szyk. Część prezentowanych przez nią ubrań nosi ślady wpływu matki-projektantki Weroniki , w pozostałej garderobie dopatrujemy się własnych inwencji twórczych. Na co dzień wybiera swobodny, miejski , trendy styl, w których dominują kolory bieli, beżu i brązu, jednak podczas towarzyskich spotkań na arenie medialnej coś się zmienia. Jej stroje wówczas „ krzyczą” kolorami i zwracają uwagę cekinami, perełkami, kryształkami, łańcuszkami czyli wszystko to  co można sobie tylko wymarzyć i wstawić w jedno miejsce.  Elegancja  w nieco kiczowatym stylu. No i pozostaje ostatnie pytanie w kwestii fryzury : czemu tak uparcie trzyma się stylizacji w stylu lat 60-tych? Z całą pewnością dodaje jej  ona lat i ujmuje uroku.

100 % klasy na pewno prezentuje Aleksandra Kwaśniewska.  Jej stroje są starannie przemyślane, a wybór dodatków w zupełności trafiony . Wydawałoby się , że Ola elegancki wygląd i wytworność wyssała z mlekiem matki  albo przynajmniej się nią inspiruje.  Na bankietach i podczas spotkań towarzyskich zawsze  olśniewa skromnym szykiem i unika ekstrawagancji. W ostatnim czasie Ola skróciła długość sukienek i odsłania nogi. Jak najbardziej na tak!

Katarzyna Tusk to kolejna nasza faworytka! Skromna i niezwykle dziewczęca idealnie dopasowuje ubrania do swojego typu urody i unika  dodających lat strojów, kreujących wizerunek snobistycznej córki polityka.  Stylową elegancję na czerwonym  dywanie , przełamuje  sportowymi akcentami na  co dzień, za co zyskała uznanie wielu kobiet . Naturalnie i pięknie.
A co z Agatą Buzek? Odkąd odcięła się od sfery polityki i zaczęła pracować na własny sukces, w jej garderobie zagościły swobodne, kolorowe ubrania. Agata nigdy nie bała się kolorów, jednak teraz dobiera je zgodnie z najnowszymi trendami mody i bardziej przemyślany sposób.  W niczym nie przypomina stylu dawnej dziewczyny. Wielki plus za zmianę  fryzury na kobiecą burzę loków.

I ostatnia , Maria Wiktoria Wałęsa. Dotychczas widywaliśmy ją w blond, kręconych włosach  i w towarzystwie skromnej szarości ubrań. Jednak odkąd  Wałęsówna  skróciła włosy i  zmieniła ich kolor na czekoladowy brąz , prezentuje się jak na damę przystało.   Coraz częściej wybiera ubrania w bardziej śmiałych kolorach, zachowując przy tym umiar
Poniżej świeża i szykowna kolekcja H&M , w stylu politycznego czerwonego dywanu.