Jeden z najsłynniejszych rockmanów świata, Mick Jagger, zawsze miał słabość do pięknych kobiet. Z dwóch najsłynniejszych związków, z pierwszą żoną Biancą i z Jerry Hall, pozostaly mu piękne wspomnienia i jeszcze piękniejsze córki: Jade, Lizzy i Georgia.

Jade Sheena Jezebel Jagger, najstarsza córka Micka, ma w tej chwili 38 lat, chociaż patrząc na jej zdjęcia, trudno w to uwierzyć. Jak przystało na owoc związku pary największych imprezowiczów lat 70., prowadzi bardzo rozrywkowe życie. W jej domu na Ibizie można spotkać największe angielskie gwiazdy, m.in. Kate Moss. Jako nastolatka, bardzo dużo podróżowała. Mieszkała w Paryżu, Londynie i Nowym Jorku, gdzie opiekował się nią sam Andy Warhol. Pracowała jako modelka, a od 25. roku życia zajmuje się projektowaniem biżuterii. Do 2006 roku była dyrektor kreatywną luksusowej brytyjskiej marki jubilerskiej Garrard & Co. Ostatnio stworzyła własną markę Jezebel, skupiającą się na muzyce, odzieży i stylu życia. Ma dwie córki.

Elizabeth Jagger to starsza córka Micka z Jerry Hall. Ta dwudziestopięciolatka zrobiła wielką karierę jako modelka.Zadebiutowała w wieku zaledwie czternastu lat. Była twarzą takich marek jak Tommy Hilfiger czy Lancome. Co ciekawe, w 2001 roku można ją było zobaczyć w Warszawie na Lexus Fashion Night, gdzie prezentowała kreacje Gosi Baczyńskiej. Mówi, że modeling ma we krwi.

Jej młodsza siostra Georgia w przeciwieństwie do siostry wiązać swojego życia z wybiegiem. Jednak dziś właśnie tym się zajmuje. Niektórzy ogłosili ją nawet tegorocznym objawieniem świata mody. Chociaż ma dopiero siedemnaście lat, niejedna doświadczona modelka mogłaby jej pozazdrościć. Pojawiła się już na okładce Vouge'a, jest twarzą Rimmel i domu mody Versace. Porównuje się ją z seksbombą Brigitte Bardot, a to dzięki odziedziczonym po ojcu zmysłowym ustom, przerwie między zębami i blond włosom po mamie Jerry Hall