Pierwszy w Polsce salon firmowy Crocs Concept Store został otwarty 3 marca 2007 roku na poziomie +1 (lokal 41) w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City. Od tego czasu marka zdołała się zadomowić na polskim rynku obuwia. Zwłaszcza, że sklep oferuje obuwie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


Co prawda nie obchodzimy teraz żadnej rocznicy, ale Trendz rozdaje nagrody nie od święta, ale na codzień! I właśnie teraz mamy dla Was Konkurs związany z Crocs. Szczegóły TUTAJ.

Wracając jednak do samej marki trzeba zauważyć, że cieszy się ona ogromnym powodzeniem na zachodnich rynkach. W ciągu dwóch minionych lat pobiły rekordy popularności zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Europie. Tylko w roku 2005 r. kupiło je ponad pięć milionów amerykanów, a w 2006r. ponad milion Szwedów. Produkt został natychmiast przyjęty przez trendsetterów i gwiazdy światowego show biznaeu, takie jak: Adam Sandler, Teri Thatcher, Al Pacino, Jack Nicholson, Madonna czy Robi Williams.

Atutem butów Crocs jest niesamowity, wręcz kosmiczny wygląd, ogromny wybór kolorów, ale przede wszystkim wygoda i wielofunkcyjność. Materiał z którego są wyprodukowane buty, to PCCR (proprietary closed cell resin) który idealnie dostosowuje się do stóp. Poza tym mają wspaniałe właściwości m.in. rozgrzewają się aby dokładnie dopasować się do każdej stopy, są ultra lekkie (jedna para butów Crocs Cayman waży około 160 gramów), są zaprojektowane ortopedycznie, zdrowe dla stóp i dla kręgosłupa, trwałe i bardzo łatwe do czyszczenia.

Model Cayman, pierwotny model Crocs, jest dostępny w 23 kolorach. Cała gama Crocs to 25 modeli kolorowych, wyjątkowych, unikalnych i dla wszystkich!