Prosto z największego miejskiego wybiegu – ulicy – do salonów CROPP trafiła właśnie wiosenna kolekcja marki. Wiosną i latem CROPPowa dziewczyna i CROPPowy chłopak pozostaną indywidualistami, których łatwo rozpoznać w ulicznym tłumie. W stylu streetowym, sportowym lub romantycznym, będą, jak zwykle, przyciągać uwagę przechodniów, łącząc naturalność z odrobiną ekstrawagancji.

W tym sezonie CROPP stawia na lekko wykręconą klasykę. Dowodem na to jest kolekcja chłopięca. Chłopak CROPP lubi wyróżniać się z otaczającej go szarości, nie siląc się przy tym na sztuczną oryginalność. W bardzo młodzieżowej linii Street&Style znajdzie więc dla siebie ciuchy na każdą okazję. Liczyć się będzie melanż prostoty i wygody z nowymi trendami. Na pozór niewinnie klasyczna forma kryje modowe szaleństwo w kontrastowych połączeniach materiałów i kolorów, z czernią i szarością na czele. Diabeł, jak to diabeł, przejął szczegóły – designerskie guziki, metki, hafty czy zamki. 
Obok kraciastych flaneli pojawiają się nylony, nadruki zostały opanowane przez roboty i postaci komiksowe, a pokerowym zagraniem może okazać się karciany motyw... pokera.

W równie stylowej linii Sport&Style, sportowe i wygodne ciuchy dla wielbicieli miejskiej adrenaliny inspirowane są nowymi technologiami i ulicznym luzem. Tkaniny kontrastują ze sobą jakością lub błyskiem, tworząc niebanalne połączenia. Królują na nich paski, cieniowania i motywy układające się w rytmiczne, monochromatyczne nadruki. Na t-shirtach nie brak oldschoolowej typografii i fotonadruków, a tematycznie jest naprawdę kosmicznie.

Dziewczyna CROPP też nie może narzekać na mały wybór. W najbardziej sportowej linii CHILLIN znajdzie wygodne ciuchy ze streetowym zacięciem, w czystych kolorach, wzmocnionych neonowymi akcentami i wyrazistymi geometrycznymi nadrukami. Zadziornej i niebanalnej dziewczynie spodobają się też odważne, charakterystyczne dla kolekcji CROPP nadruki w streetowej linii BITTER SWEET.

Bardziej wysublimowana, dziewczęca kolorystyka oparta na beżach, szarościach i koralowym różu, pojawia się w linii WONDERLAND, bajkowej i trochę efemerycznej, inspirowanej akwarelą i odręcznym rysunkiem. Wiosenny romantyzm sięga zenitu w linii NEARLY 90 ROSES. Jakby wyjęta prosto z lat 90., słodka i nieco infantylna, z przewodnim motywem róż, jest skierowana do dziewczyn, które nie poddają się stereotypom, a modę traktują z przymrużeniem oka. 

Najbardziej zdecydowana modowa linia wiosennej kolekcji, SUMMER ROCKS, sięgająca po bezkompromisową, surową kolorystykę i wyraziste wykończenia, przypadnie do gustu niepokornej, dobrze ro(c)kującej buntowniczce.

Oceny organoleptycznej nowej kolekcji można już dokonywać w salonach CROPP.