Świat technologii i mody znalazł idealną ambasadorkę - wyjątkowo kreatywną projektantkę, która nadała nowy wymiar notebookom HP. Efektem współpracy jest modny laptop, który wyróżniają najnowsze rozwiązania technologiczne i niepowtarzalny styl.

Model HP mini 1000 Vivienne Tam Edition jest pierwszym komputerem HP stworzonym przy współudziale projektanta mody. O rozpoczęciu współpracy poinformowano podczas nowojorskiego Tygodnia Mody (New York Fashion Week) na pokazie kolekcji Vivienne Tam. 

Słynna projektantka (na zdjęciu powyżej) wraz z Hewlett-Packard wyznaczyli najnowszy trend: laptop, który wygląda jak damska kopertówka. Zachwycająca obudowa, dostosowane stylistycznie tapety i akcesoria gwarantują modny wygląd. Dzięki nim HP Mini 1000 Vivienne Tam Edition jest nowoczesnym dodatkiem dla każdej wielbicielki mody, absolutnym „must have” dla wszystkich kobiet pragnących podkreślić swój styl.
Oprócz wyjątkowego stylu „China Chic”, urządzenie charakteryzuje się szerokim wyborem funkcji mobilnych i internetowych. Vivienne Tam stworzyła również wyjątkowe akcesoria i opakowania do laptopów HP.

Nowoczesna kobieta nie tylko w inteligentny sposób wyraża siebie samą za pomocą osobistego stylu, lecz także korzysta z osiągnięć technicznych, aby w pełni cieszyć się wszystkimi aspektami swojego życia. Cieszę się, że wspólnie z HP stworzyliśmy urządzenie, które łączy modny, designerski wygląd z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi – powiedziała Vivienne Tam.
Najnowsza kolekcja Vivienne Tam
Urządzenie HP Mini 1000 Vivienne Tam Edition to integralny element wiosennej kolekcji projektantki. Jest utrzymane w typowym dla niej stylu „China Chic”: ma błyszczące czerwone wykończenie z motywem różowego kwiatu piwonii. Komputer HP Mini jest doskonałym uzupełnieniem wiosennych kreacji, przy czym niewielka waga i rozmiar urządzenia pozwalają nosić je w ręce, tak jak torebkę. 

Informacje o Vivienne Tam 
Vivienne Tam jest jedną ze wschodzących gwiazd posród projektantek mody na świecie. Słynie z innowacyjnych, egzotycznych form, inspirowanych kulturą Dalekiego Wschodu. Projektantka jest zafascynowana motywami kwiatowymi, które są bardzo ważne w tradycyjnej chińskiej kulturze. Unikatowa pozycja marki Vivienne Tam wynika z łączenia estetyki i mistycyzmu Azji z duchem nowoczesnego świata. Filozofia firmy polega na tworzeniu harmonijnych strojów, które wyróżnia najwyższa jakość i komfort noszenia. 
Założony w 1994 r. dom mody zajmuje obecnie silną pozycję w Stanach Zjednoczonych, dalekowschodnich krajach Azji i Pacyfiku. Najnowszy projekt - laptop HP Mini 1000 Vivienne Tam trafi tylko na wybrane rynki na mapie świata mody. Znajdzie się na niej także Warszawa - od lutego dostępny także w salonach komputerowych w naszym kraju.