Czerń to najbardziej neutralny kolor. Kochają ją zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie tylko wyszczupla, ale również jest elegancka i ponadczasowa.
Na imprezy, bale czy na przywitanie Nowego Roku mała czarna jest idealna. Jest to najbezpieczniejszy kolor, dlatego  tak bardzo go lubią gwiazdy
Na Zachodzie celebrytki starają się mieszać i bawić się kolorami, jednak w Polsce wciąż na topie pozostaje czerń. Cała zabawa później tyczy się dodatków.
Przygotowaliśmy dla Was kilka kreacji słynnych aktorek, piosenkarek oraz tancerek.

Trendsetterka Małgorzata Kożuchowska założyła małą czarną, której długość sięga do kolan z rękawkami ¾ oraz niewielkim dekoltem, które wydłuża i wyszczupla sylwetkę.
Edyta Herbuś postanowiła pójść w lata 80-te. Jej sukienka Tarnowska&Kułak ma bufiaste ramiona oraz błyszczące pionowe pasy.
Doda na imprezę po finale Tańca z gwiazdami założyła czarną sukienkę na jedno ramię. Natomiast duży plus za bardzo modne rajstopy w czarne grochy.
Magdalena Boczarska natomiast do sukienki załoyżła czarną skórzaną kurtkę oraz wysokie buty. Styl troszkę rockowy, ale bardzo dobrze się sprawdza na imprezy.

Sylwia Gliwa jest fanką ubrań vintage, dlatego założyła sukienkę z lat 90-tych Issey Miyake.