W Limitowanej edycji Targów Polskich Projektantów SHOP LOCAL!, która odbędzie się w najbliższy piątek oraz sobotę /19-20.09/ w Sadyba Best Mall w Warszawie weźmie udział szesnastu selektywnie wybranych projektantów. Nadrzędnym celem tego przedsięwzięcia jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek, które łączy innowacyjność i twórczość.


SHOP LOCAL! to nowa inicjatywa, stworzona przez młodych ludzi uwielbiających modę, a także ceniących sobie świadomą konsumpcję.

W Limitowanej edycji SHOP LOCAL! swoje kolekcje zaprezentują: NOWIŃSKA/ UFUFU Concept Store / basic station / EM/ Kli-Jo/ madisso.com/ Scradeus Eko-dizajn/ dearjohn.pl/ Hello Mimika/ Eriam / Hultaj Polski/ Dulcedo/ Szept M/ Paradox/ Mysaru / Intensi/ Fashion my love

Atutem inicjatywy SHOP LOCAL! jest nie tylko możliwość poznania obiecujących polskich projektantów, lecz również nabycia stworzonych przez nich limitowanych kolekcji w atrakcyjnych cenach.
Impreza odbędzie się na parterze przy wejściu głównym. Wydarzenie będzie miało charakter otwarty.
Organizatorzy targów gwarantują miłą atmosferę, dobrą zabawę i sporą szansę na upolowanie wyjątkowych, modnych i atrakcyjnych ubrań, biżuterii i akcesoriów.