W Limitowanej edycji Targów Polskich Projektantów SHOP LOCAL!, która odbędzie się w najbliższy czwartek, piątek oraz sobotę /9-11.10/ w Sadyba Best Mall w Warszawie, weźmie udział osiemnastu selektywnie wybranych projektantów. Nadrzędnym celem tego przedsięwzięcia jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek, które łączy innowacyjność i twórczość.
SHOP LOCAL! to nowa inicjatywa, stworzona przez młodych ludzi uwielbiających modę, a także ceniących sobie świadomą konsumpcję.

W limitowanej edycji SHOP LOCAL! swoje kolekcje zaprezentują: Aleksandra Markowska/ UFUFU/ Harmnni/ Dress Code/ La Cocco/ Kli-Jo & Dulcedo/ DEAR JOHN/ La Mimi/ MY SIGNATURE/ Hultaj Polski/ KOWALSKI/ mysaru/ lambear/ eM/ Biżuteria Autorska Beaty Witosławskiej/ moma by Moma/ MADISSO/ INTENSI.

Atutem inicjatywy SHOP LOCAL! jest nie tylko możliwość poznania obiecujących polskich projektantów, lecz również nabycia stworzonych przez nich limitowanych kolekcji w atrakcyjnych cenach.
Impreza odbędzie się na parterze przy wejściu głównym. Wydarzenie będzie miało charakter otwarty.

Organizatorzy targów gwarantują miłą atmosferę, dobrą zabawę i sporą szansę na upolowanie wyjątkowych, modnych i atrakcyjnych ubrań, biżuterii i akcesoriów.