Kobiety coraz częściej posuwają się do srogiej zemsty na mężczyznach. Policja w ostatnich latach w Polsce zanotowała setki przypadków zemsty kobiet. Jeszcze nigdy mężczyźni nie byli tak mocno karani. Nadeszła era kobiet, kiedy są silne, niezależnie i świadome tego, że nic innego jak cierpienie mężczyzny, nie przynosi takiej ulgi. Już odeszłyśmy od etapu pisania sms we wściekłości z przekleństwami. Teraz bardziej obmyślamy plan zemsty! Nożyczkami podcinamy jego ulubiony garnitur Hugo Bossa, zostawiając tylko w garderobie przeceniony, bordowy garnitur z Sunset Suit!

Niektóre Panie proponują wlanie kefiru do bagażnika samochodu. Smród zagwarantowany przez kilka tygodni. Anna, 35 latka z Warszawy przyłapała swojego narzeczonego na zdradzie z jego dawną miłością, jeszcze z czasów licealnych. Najpierw była oburzona, załamana do momentu kiedy jej koleżanka Monika powiedziała o „zemście”. Na początku wydawało się, że to nie dla niej. Jednak z każdą chwilą coraz bardziej się przekonywała do pomysłu. Wyczytała w Internecie kilka ciekawych sposobów i wzięła się do akcji. W poniedziałek rano zadzwoniła do najbliższych kolegów Roberta i powiedziała co mówił o nich w domu. A nie było to miłe rzeczy. Robert już nigdy nie zobaczył Anki, ani połowy swoich kumpli.

Dla zranionej nowoczesnej kobiety nic nie ma lepszego na złamane serce niż słodki rewanż. Wszyscy znamy przypadek Dody, która spakowała rzeczy Radka Majdana i przez kuriera wysłała paczki pod Stadion Polonii.

Czy rzeczywiście prawdą jest, że dopiero gdy uzna się prawo odwetu, można w pełni docienić przebaczenie?!