CZEKOFON to firma zajmująca się wynajmem oraz obsługą fontann czekoladowych i alkoholowych, obsługą baru przez profesjonalnego barmana oraz obsługą wszelkiego rodzaju imprez przez zespół profesjonalnych kelnerek oraz hostess, ponadto firma zajmuje się wypożyczaniem wielko gabarytowych dmuchanych zjeżdżalni dla dzieci wraz z obsługą.
Czekoladowe fontanny jak i alkoholowe od dawna królują w Stanach Zjednoczonych, a od kilku lat również na przyjęciach, uroczystościach i spotkaniach firmowych w całej Europie, w tym także w Polsce.
Ekscytujący dodatek do każdego przyjęcia, eventu czy innego ważnego wydarzenia. Czekoladowa fontanna dostarczy Państwa gościom przeżycia, które zostanie zapamiętane na długie lata.
Fontanna czekoladowa jest świetnym rodzajem przekąski bowiem gładka konsystencja, rozgrzanej do pięćdziesięciu stopni Celsjusza, spływającej kaskadowo z góry na dół belgijska czekolada zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienie.
W naszej czekoladowej ofercie posiadamy różnego typu fontanny mogące obsłużyć różnej wielkości przyjęcia, począwszy od małych spotkań dziesięcio osobowych aż do dużych przyjęć na trzysta osób, natomiast przy wynajmie większej ilości fontann możliwości mamy o wiele większe nawet tysiąc pięćset osób.
Działamy na terenie powiatu nowosądeckiego gdzie mieści się nasza siedziba oraz istnieje możliwość wysyłki firmą kurierską na teren całej Polski.
Dmuchane zjeżdżalnie to świetna zabawa dla najmłodszych uczestników Państwa przyjęć.
Zjeżdżalnie które oferujemy są wymiarów : wysokość 8m, szerokość 6 natomiast długość 7m.