Coraz więcej projektantów decyduje się na wprowadzenie do swoich kolekcji słodyczy. W końcu kobiety je uwielbiają! Jest to nowy trend, który staje się coraz bardziej popularny wśród fashion victim. Już nie wystarczy mieć rzeczy od znanego projektanta. Teraz nastał czas na modne czekoladki. Wszystkie są zapakowane w designerskich pudełeczkach, które swoim wyglądem zachęcają nas do skonsumowania ich. Christain Louboutin zdecydował się na współpracę ze znaną cukierniczą firmą Ladurée. Ciasteczka przygotowane specjalne z myślą o obuwiu są zapakowane w malowniczych pudełkach a same są w nietypowych odcieniach. Smakiem mają nam przypominać kraje południowe. To właśnie smak ma sprawić, że będziemy myśleć o obuwiu Christain Louboutin w szczególny sposób. Słodkie pudełeczka są dostępne w wersji z 6, 8, i 18 ciasteczkami. Cena zaczyna się od około 15 dolarów a kończy na 41 dolarach. Z drugiej strony jest to jedyna okazja, żeby dostać coś od Louboutin poniżej 50 dolarów!

Armani nie chce pozostawać w tyle za swoimi rywalami i zdecydował się wypuścić specjalną wersję czekoladek na Halloween. To co je charakteryzuje to szczegółowość wykonania, która sprawia, że jest nam szkoda zjeść czekoladkę. Do tego to eleganckie, minimalistyczne opakowanie... Praktycznie każda pralinka reprezentuje inny wzór.

Jak widać w dobie światowego kryzysu zapotrzebowanie na słodycze się zwiększa. Jest to spowodowane faktem, że dostarczają one nam w krótkim czasie przyjemność i sprawiają, że zapominamy o wszystkich zmartwieniach.

A Wam jak podobają się słodycze od znanych projektantów? Przypadły Wam pod wzglęem wizualnym do gustu?