Większość z gwiazd lubi wyglądać seksownie, wtedy zakładają obcisłe legginsy czy rajstopy. Wiele z nich przy tym zapomina założyć majtek – skutek jest katastroficzny, pojawia się postrach wszystkich gwiazd, czyli „Camel toe”.
Camel toe, w polskim tłumaczeniu „palce wielbłąda” to angielskie określenie jak obcisłe spodnie lub bielizna wcinają się w srom u kobiet przypominając kopyto wielbłąda.
Zjawisko to stało się przez ostatnie lata niezwykle popularne, szczególnie na Zachodzie.
W polskim slangu młodzieżowym można również spotkać się z określeniem "raciczka" lub "skarbonka".
‘’Camel toe’’ dosyć mocno „uwidacznia” tą ową część, dlatego paparazzi tylko czekają, aż jakaś z gwiazd wyjdzie pobiegać w za obcisłych spodniach.
Gwiazdy w magazynach erotycznych dla panów pokazują tylko swoje piersi, jednak ‘’Camel toe’’ jest dla wielu mężczyzn o wiele ciekawsze. W ten sposób mogą sobie wyobrazić jak wygląda dokładnie ciało idolki.
Kobiety wychodząc z domu, głównie patrzą się na swoje ciało „ogólnie” skupiając się na twarzy. Często zapominają, że warto spojrzeć troszkę niżej i zobaczyć czy nie pojawił się tam Camel toe.
Jednak gwiazdy nie powinny o tym zapominać, szczególnie, że jest łowienie na „kopyto wielbłąda” przez kolorowe prasy.
Nicole Kidman, Mischa Barton, Kim Kardashian, Britney Spears, Jessica Simpson, Alicia Keys to tylko kilka celebritek, które pokazały swoją „raciczkę”.
Czy gwiazdy robią to specjalnie? Pokazując coś takiego mogą mieć pewność, że na następny dzień pojawią się w prasie.
Czy Wam się podobają ‘’Camel toe’’ u kobiet?