Na rynku mamy rozmaite kształty, prostokątny, kwadraty czy też koła. Zazwyczaj są one drewniane lub z tworzywa sztucznego – i na tym koniec jeśli chodzi o wybór.
Jednak deski do krojenia Joseph Joseph są inne. Każda deska ma inny kolor i inne oznaczenie, które wskazuje do jakiego rodzaju żywności powinna być używana – warzywa (zielona), mięso (czerwona), ryby (niebieska) oraz produkty gorące (biała). Stworzy nam to doskonałą organizację w pracy, jeżeli przygotowujemy bardziej skomplikowane dania.
Deski zostały wykonane z odpornego polipropylenu, dlatego będziemy mogli je użytkować przez lata.
Dzięki takiemu podziałowi smaki oraz zapachy się nie mieszają, ani nie przechodzą na siebie. Deski mieszczą się w eleganckim, metalowym futerale.
Wyglądają przez swój kolor oraz wytłoczone symbole zabawnie, jednak w końcu gotowanie i przyrządzanie jedzenia dla wielu jest przyjemnością.
Za deski zapłacimy około 190 złotych.

Joseph Joseph stworzył również deskę Chop2Pot. Innowacyjny, nagradzany projekt Marka Sandersa to wyjątkowo funkcjonalna i prosta deska do krojenia. Dzięki zagięciom, można ją złożyć i wygodnie wrzucić poszatkowane części do garnka, bez rozsypywania ich na boki. Również tutaj znajdziemy szeroki wybór kolorów

Co sądzicie o takich deskach?!