Dla wielu z nas lada chwila zaczynają się wakacje. Pogoda na razie dopisuje. Wysokie temperatury utrzymają się aż do końca września. W takie gorące dni konieczne jest schłodzenie się w chłodnej i orzeźwiającej wodzie w basenie lub morzu.
Jednak nie zawsze chcemy moczyć włosy w wodzie. Niektóre z nas chcą wyglądać zawsze dobrze, nawet na plaży. Czasami nie chodzi tylko o wygląd, ale również o pielęgnacje. Sól w morzu może nam bardzo wysuszyć włosy. Jeżeli chcemy zapobiec zmoczeniu się włosów proponujemy czepki Marca Jacobsa. Projektanci zazwyczaj tworzą seksowne, skąpe kostiumy kąpielowe, natomiast Marc Jacobs jak zwykle poszedł w drugim kierunku. Stworzył on kolorową linię czepków na głowę.
Czepki występują w trzech kolorach, różowy, pomarańczowym oraz zielonym. Umieszczona jest na nim grafika w postaci fali, a pod nią jest napis „Marc Jacobs”.
Na początku mogą się wydawać dosyć kiczowate, głównie przez swoją jaskrawą kolorystykę, która może się gryźć z naszym kostiumem kąpielowym. Jednak za cenę 30 złotych myślę, że warto mieć coś od Marca Jacobsa.