Czerwone jeansy jak mało któr część garderoby rzuca się bardzo w oczy. Mogą spowodować, że wyglądasz bardzo modnie, lub wręcz odwrotnie, jednak na pewno nie pozostaniesz nie zauważona. Mając na sobie czerwone spodnie trzeba szczególnie zadbać o resztę stroju.
Zastanawiacie się jak nosić czerwone jeansy?
W galerii poniżej zobaczycie jak gwiazdy takie jak Miley Cyrus, Katie Holmes, Rachel Bilson, Lauren Conrad, Rihanna oraz Fergie, dopasowały swe czerwone spodnie.
Większość z nich wybrała tradycyjne połączenia, czyli czerwień z bielą lub czernią, lub mieszając wszystkie trzy kolory.
Czerwień na pewno nie jest dla każdego. Nie tylko jest ona dla odważnych, ale również dla kobiet o szczupłej, proporcjonalnej sylwetce. W czerwonych spodniach zostają podkreślone wszystkie Nasze niedoskonałości.
Jeansy o tak nasyconej barwie możemy zakładać na zakupy czy wieczorne wypady. Do pracy czy szkoły raczej należy unikać tego koloru.
Czerwień proponujemy również na zbliżające się walentynki. Nawet jeżeli nie mamy partnera i zamierzamy się gdzieś zabawić podczas “Ladies night”.

Która gwiazda według Was najlepiej dobrała cały strój?