Nie wszystko co Nam oferuje świat mody musimy nosić i akceptować. Istnieją czasem trendy, które przez swój kontrowersyjny wygląd nie zawsze są dobrze odbierane. Gwiazdy zawsze chcą się wyróżniać, dlatego chętnie próbują nawet te dziwaczne trendy, które inni by się dwa razy zastanowili przed ubraniem. Ale w końcu to ich obowiązek, aby wyglądać "inaczej" i jak wiemy po Dodzie, nie musi być to w pozytywnym świetle.
Pierwszy kontrowersyjny trend to pozawijana spódniczka mini, jaką założyła Kristen Stewart, Gwyneth Paltrow oraz Ali Larter. Aktorki mają długie nogi, a i tak spódniczka troszkę je skraca.
Kolczyki z lat 80-tych są głównym elementem stylu Rihanny. Chloe Sevigny oraz Anne Hathaway również wypróbowały olbrzymich, świecących klipsów.
Sukienki z metalicznych materiałów, były hitem 30 lat temu. Dziś takie nosi Jessica Alba, Scarlett Johansson oraz Emmy Rossum.
Konieczna jest talia osy, aby założyć sukienki wycięte w talii po obydwóch stronach. Jeżeli nie masz idealnych proporcji, efekty przedstawione są w galerii na Ciara, Kim Kardashian i Christinie Ricci.
Kapelusiki prosto z lat 20-tych wyglądają słodko, jednak czy na każdym. Trzy celebritki je założyły, Kelly Osbourne, Victoria Beckham i Elizabeth Banks. Która według Was najlepiej wygląda?
W tym sezonie bardzo modne są wycięcia, dlatego Fergie, Paula Patton oraz Ciara sprawiły sobie tę samą sukienkę z okienkiem na biuście. Moda ta wymaga sporo odwagi, ale czy było warto?

Jak Wam się podoba styl gwiazd? Czy włożyłybyście na siebie, któreś z tych ubrań?