W tym roku jak nigdy wcześniej gwiazdy chętnie pokazują swoje sutki. W latach 90-tych celebrytki występowały topless w sesjach zdjęciowych w czasopismach dla panów i za to dostawały olbrzymie wynagrodzenia. Teraz chętnie same za darmo pokazują się bez staników.
Ostatnio pisaliśmy o Evie Mendes, która podczas premiery najnowszego filmu Bad Lieutenant w Nowym Jorku założyła biała koszulę, którą rozpięła na wysokości piersi. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zapomniała stanika. Więc tu i ówdzie wypadał jej zgrabny sutek.
Nowy trend również staje się coraz popularniejszy u Nas w Polsce. Na pokazie Paprocki & Brzozowski, Dominika Gawęda pokazała się w przeźroczystej bluzce, gdzie każdy mógł podziwiać jej małej, jednak jędrne piersi.
Moda ta zainspirowała Nas do zrobienia cyklu „Czyj to sutek?”.

Rihanna podczas imprezy Glamour Woman of The Year była ubrana w długą, jasną suknię z imponującym trenem i licznymi marszczeniami.
Po raz pierwszy od dłuższego czasu wyglądała grzecznie. Jednak pozory mogą mylić. Bowiem kiedy tylko pokazywała się z profilu, od razu było widać sutki piosenkarki. Gwiazda uwielbia pokazywać się bez staników, których nigdy nie nosi. Mając takie piersi zresztą jest to zbędne.

Jak Wam się podobają piersi Rihanny?