Te żylaste nogi to Sarah Jessici Parker, które zostały uchwycone podczas kręcenia drugiej części filmu Seks w Wielkim Mieście. Aktorka wcielona w postać nowojorskiej felietonistki Carrie Bradshaw miała na sobie buty Briana Atwooda Loca za $835. Fioletowe zamszowe szpilki całe w złotych ćwiekach owszem są piękne, jednak po stopach widać, że przyprawiają sporo bólu. Mają one bardzo wysoki obcas oraz ołówkowy kształt szpilki, które sprawia, że buty nie tylko są bardzo niewygodne, ale również zaczynają wychodzić żyły na całych stopach.
Sarah na codzień woli pałskie Uggi niż seksowne Louboutin, jednak wiele lat w szpilkach na planie przyczyniły się do okropnego wyglądu jej stóp.

Na planie Seksu w Wielkim Mieście nad jej wyglądem czuwa stylistka Patricia Field, lecz aktorka równie dobrze radzi sobie z dodobrem odpowiednich ubrań czy akcesoriów.
Carrie do butów była ubrana w sprane „stare” jeansy do łydki, które na nogawce mają 15 centymetrowy zamek, koszulę w kratkę zawiniętą na prodzie, olbrzymią torbę oraz FROTKĘ.
Już na łamach trendz pół roku temu pisaliśmy, że fortki stają się coraz modniejsze.
W jednym z sezonów Carrie Bradshaw powiedziała do swoich koleżanek, że „Prawdziwa dziewczyna z Nowego Jorku nigdy by nie założyła frotki”. Odcinek ten był sprzed kilku lat, jak widać wiele się zmieniło.

Jak Wam się podoba styl Carrie?