Usuwanie makijażu to podstawowa czynność po całym dniu. Złota rada Make Up Store:

Podstawą pięknego makijażu są dobre przyzwyczajenia dotyczące oczyszczania i pielęgnacji skóry. Potrzebujesz doskonałego produktu do demakijażu dopasowanego do Twojej skóry. Najlepiej nałożyć go na twarz i zmyć makijaż rękami wykonując okrężne ruchy, a następnie pozostałości produktu zmyć wodą. Kolejny obowiązkowy krok to tonik, a na koniec Twój ulubiony krem.

Pośród produktów Make Up Store znajdziesz 3 doskonałe pianki do demakijażu - zawierają mikro bąbelki, bez trudu zmywają makijaż. Oczyszczają głęboko skórę poprawiając jej stan przy regularnym stosowaniu. Występują w trzech wersjach do rożnych rodzajów cery. Do zmywania twarzy polecamy mięciutki Cleansing
Towel - doskonała alternatywa dla płatków kosmetycznych - jest od nich dużo delikatniejszy i czyni demakijaż przyjemnym. Jest produktem wielorazowego użytku - świetny dla miłośników ekologii. Można prać go w pralce.

EYE FOAM REMOVER

Pianka do demakijażu oczu doskonale zmywa i pasuje wszystkim cerom-nawet wrazliwym. Beztłuszczowa i nieperfumowana. Nadaje się do demakijażu oczu i ust, usuwa nawet oporny makijaż. Wmasuj piankę w skórę kolistymi ruchami po czym spłucz wodą. Demakijaz zakońćz stosując odpowiedni dla Twojej skóry tonik.
Główne składniki
• Aloe Vera-koi, chroni i uspokaja podrażnienia skóry. Ma właściwości przeciwutleniające
Cena 55zł

CLEANSING TOWEL

Cleansing Towel jest doskonałym uzupełnieniem kosmetyków do demakijażu.Po użyciu przepłucz ręczniczek lub pierz w temp. do 40stopni Celsjusza. Można pociąć ręczniczek na mniejsze kawałki
Cena 35zł

SENSITIVE FOAM CLEANSER

Sensitive Foam Cleanser to delikatna pianka do demakijażu o świeżym zapachu melona. Maleńkie bąbelki usuwaja makijaż i głęboko oczyszczają skórę
Produkt odpowiedni do normalnej i mieszanej cery. Dla najlepszych rezultatów zmywaj wilgotnym ręczniczkiem Cleansing Towel.

Główne składniki
•    Allantoina ma właściwości kojące, utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia
•    Aloe Vera-chroni, uspokaja i goi skórę. Ma działanie przeciwutleniające
Cena 55zł

INTENSIVE FOAM REMOVER


Intensive Foam Remover is a more intense remover where micro bubbles deeply cleans the skin. It contains Rosemary and Peppermint that prevents inflamed skin. Intensive Foam Remover suits combined to oily skin. Rinse with a damp cleansing towel for best result.
Główne składniki
•    Peppermint: Cooling, refreshing and close pores.
•    Rosemary: Antibacterial, anti-inflammatory
Cena 55zł

CLEANSING WATER


Cleansing water to delikatny środek usuwający makijaż i nawilżający skórę. Stosuj bezpośrednio na twarz lub na wacik. Działą odżywczo i usuwa najbardziej oporny makijaż. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów cer. Spróbuj zmieszać Cleansing Water z Exfoliating Cleansing Powder dla głębokiego oczyszczenia skóry.

Główne składniki
•    Aloe Vera-Odnawia komórki skóry, działa ochronnie, nawilża i goi skórę
•    Zielona Herbata łagodzi podrażnienia, ma silne działanie odtoksyczniające
•    Rumianek-nawilża, łagodzi podrażnienia skóry
Cena 61zł

DUAL ACTIVE REMOVER

Dwufazowy preparat do demakijażu oczu i ust. W szybki sposób pozwala usunąc nawet wodoodporna mascarę. Naturalne składniki takie jak ogórek czy Aoe Vera działaja chłodząco i nawilżająco.
Ogórek dodatowo usuwa opuchliznę.

Stosuj Dual Active Remover na wacik kosmetyczny i delkatnie przykładaj do zamknietych powiek, przesuwając od zewnętrznego koncika do wewnątrz.
Odpowiedni do normalnej i suchej skóry twarzy

Cena99zł