Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ową ofermą jest gwiazda amerykańskiego footballu Terell Owens. Premiera programu "Superstars USA" już w sobotę 5 maja 2012 roku o godz. 11:00 i 16:00 na Extreme Sports Channel.

Joanna Krupa w Superstar USA


Piękna Joanna pojawia się w pierwszym odcinku programu i od razu pokazuje słowiański charakter. Jest przebojowa, szybka i energiczna. A jej partnerem jest zawodowy sportowiec – czy mają wygraną w kieszeni? Niestety nie! Podczas jednej z konkurencji Terrell Owen zaplątuje stopę w sieci, przez co para odpada z programu. Joasia w głośny i dobitny sposób daje wyraz emocjom i klnie niczym szewc!

Joanna Krupa w Superstar USA Joanna Krupa w Superstar USA

Jeden z pozostałych zawodników odnosi kontuzję i szczęśliwym zrządzeniem losu Joasia i jej pechowy partner wracają do gry. Niestety, przygoda kończy się w trzecim odcinku – dlaczego? I jak przyjmie odejście z programu  temperamentna modelka?

superstars_usa_3_670


"Superstars USA" to wyjątkowe reality show, w którym znani amerykańscy sportowcy i celebryci są dobierani w pary i biorą udział w różnych konkurencjach testujących ich sprawność i spryt. Gwiazdy muszą stać się ekspertami w kolarstwie, biegach, kajakarstwie i w całym mnóstwie innych aktywności sportowych. Świetna kondycja fizyczna czasem nie wystarcza – ważny jest też spryt i inteligencja.

hbihdfaj

Program "Superstars USA" na Extreme Sports Channel od 5 maja 2012 roku w soboty o godz. 11:00 i 16:00, powtórki w niedziele o godz. 18:00.

 

Zdjęcia: www.peepculture.com