Daewoo to bardzo kontrowersyjna firma. W Polsce nikt jej nie traktuje poważne, a raczej prześmiewczo. Sprzęt AGD Daewoo jest bardzo dobry, jednak gorzej z samochodami. Nie tylko są drogie, często się psują to jeszcze design mają poniżej średniej. Firma w ostatnich latach zajęła się również produkowaniem sprzętu elektronicznego. Jej najnowsze dzieło to 8,9 calowy netbook, który po obróceniu ekranu pełni funkcję tabletu.

Lucoms SOLO Tablet C920-mini ma całkiem ciekawe parametry. Ma wbudowany procesor Intel Atom N270 1,6GHz, wyżej wspomniany wcześniej 8,9 calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024×600, 1GB RAMu, chipset Intel 945GM Express, 1,8 calowy dysk twardy o prędkości 4200rpm i pojemności 60GB. Ma również kamerę internetową, głośniki, WiFi oraz Ethernet. Całość jest dosyć lekka, bo warzy 1,21kg. Komputer oferuje całkiem niezły czas pracy na baterii dzięki zabudowaniu 6 komorowego akumulatora.

Z wyglądu są również dosyć toporne i mało smukłe jak ich samochody. Jednak jeżeli cena nie będzie zbyt wygurowana, Daewoo ma szansę na dobrą sprzedaż. Chyba, że Apple niedługo ujawni swojego Netbooka z tabletem w jednym i jak zwykle wymiecie całą konkurencję.
Niestety nie zostały podane informację na temat ceny netbooka