David Guetta

David Guetta - żywa legenda muzyki klubowej – wystąpi w Kołobrzegu 28 lipca w sobotę na scenie maisteczka festiwalowego, które powstanie wokół miejscowego amfiteatru.

Płyty Davida Guetty rozeszły się na całym świecie w nakładzie trzech milionów egzemplarzy, a single - 15 milionów. Jego ostatnie krążki: „One Love” i „Nothing But The Beat” cieszą się ogromną popularnością wśród wielbicieli muzyki klubowej. Mimo sukcesów autorskich wydawnictw muzyk nagrywał z takimi gwiazdami jak: The Black Eyed Peas, Kelly Rowland, Usher, Akon, Taio Cruz czy Snoop Dogg. David Guetta jest najwyżej notowanym housowym didżejem w prestiżowym plebiscycie „DJ Magazine“ Top 100. W swojej wieloletniej karierze nagrał wiele utworów, które weszły do muzycznego kanonu.

W tym roku Sunrise Festival odbędzie się już po raz dziesiąty. Jubileuszowa edycja potrwa aż 10 dni – od 20 do 29 lipca.  Podczas cyklu imprez wystąpią m.in. Sophie Ellis-Bextor, Alexis Jordan, Armin van Buuren, Paul Van Dyk, Ferry Corsten, Moguai, Chuckie, Sander van Doorn i wielu innych artystów. Kolejną atrakcją imprezy będzie koncert gwiazd muzyki disco lat 80.i 90. Wystąpią na nim m.in. Sabrina, Savage i Bad Boys Blue. Od 23 do 25 lipca Kołobrzegiem rządzić będą moda, sztuka i muzyka. Wtedy trwać będzie Sunrise Fashion Festival. Organizatorzy festiwalu zapowiadają, że to nie koniec niespodzianek.