Wrzesień jest to ostatni miesiąc kiedy wybieramy się na wakacje. Jeżeli właśnie wróciłaś z wypoczynku i opalałaś się topless jak inne gwiazdy. Powinnaś zadbać odpowiednio o swoje piersi przez cały rok. Wiele kobiet nie dba o jędrność swojego biustu, po czym przychodzi lato, i są pierwsze do ściągania staników. Aby nikogo nie straszyć, należy odpowiednio je pielęgnować. Obowiązkowo niezależnie od tego czy opalamy się topless czy nie, każda z nas powinna używać balsamów nawilżających i napinających skórę. Dołączając do tego drobne ćwiczenia jesteśmy w stanie uchronić biust przed wczesnym starzeniem się oraz utratą jędrności. Ćwiczenia ujędrniające działają na mięsień piersiowy, na którym "osadzony" jest nasz biust, które podnoszą go i ujędrniają. Najlepszym ćwiczeniem na ładny biust to wykonywanie rozpiętek z 1.5-2 kg ciężarkami czyli otwierania wyprostowanych ramion podczas leżenia na plecach z nogami ugiętymi, lub wykonywanie pompek w klęku w 2-3 seriach po 10-12 powtórzeń.
Warto również używać kremów modelujących i pielęgnujących piersi. Aby najlepiej działały balsamy przed ich nałożeniem warto zrobić sobie wodny masaż. Przez blisko 10 minut trzeba kierować pod biust silny strumień wody, na przemiennie ciepłą i zimną.
Lekarze kobietom po urodzeniu dzieci proponuje się wypełnienie biustu kwasem hialuronowym. Sharon Stone, która skończyła w tym roku 51 lat nigdy nie robiła sobie operacji, natomiast nie odmawia sobie kwasu hialurynowego. Również 41 letnia Kylie Minogue mimo raka piersi ma dziś biust godny do pozazdroszczenia.