Masz problem z suchą skórą? Nie wiesz, co wybrać by dobrze o nią zadbać? Jest olejek, który rozwiąże Twoje problemy. Oillan delikatny olejek do mycia ciała polecany jest dla całej rodziny, do codziennego mycia ciała. Szczególnie dla osób często korzystających z kąpieli morskich i słonecznych (także solarium!).

Niezbędny po każdej wizycie na basenie, dla złagodzenia skutków działania chlorowanej wody. Specjalnie dobrany skład i formuła olejku, jest gwarancją rozwiązania problemów osób ze skórą wrażliwą i bardzo wrażliwą. Delikatny olejek opracowany został w oparciu o badania dzieci i dorosłych, tak aby zapewnić im codzienny komfort życia.

Zawartość 27% naturalnych olejów roślinnych, gwarantuje: 

1. Prawidłowe natłuszczenie skóry - tworząc na jej powierzchni delikatną warstwę natłuszczającą, zmniejszającą szorstkość i suchość skóry

2. Wyjątkową delikatność dla skóry - łagodnie rozprowadza się pozostawiając przyjemne uczucie aksamitnej i miękkiej skóry 

3. Idealne nawilżenie skóry - wchłaniają wilgoć z otoczenia, dzięki czemu powierzchnia skóry jest stale nawilżana

4. Zmniejszenie strat wody i minerałów z organizmu - po wchłonięciu do głębi skóry zatrzymują straty wody i minerałów, poprzez blokowanie kanałów, którymi są one normalnie wydzielane na zewnętrz

Skoncentrowane działanie kompozycji naturalnych olejów roślinnych, wzmacnia funkcje ochronne skóry, łagodzi podrażnienia, likwiduje uczucie swędzenia oraz zmniejsza skłonność do reakcji alergicznych.

Kompozycja 3 NATURALNYCH olejów roślinnych:

1. Olej sojowy - powstaje z tłoczenia ziaren soi zwyczajnej. Znany już w starożytnym Egipcie, jako naturalny preparat regenerujący i nawilżający skórę. Zawarty w nim aktywny kompleks lipidowy, bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe typu omega-6 (NNKT), zmniejsza szorstkość i suchość skóry, a także przywraca poziom właściwego nawilżenia skóry.

2. Olej rokitnikowy – wyciąg tłoczony z nasion i owoców rokitnika to jeden z najbardziej cenionych preparatów zdrowotnych na Dalekim Wschodzie. Miąższ owoców zawiera olej tłusty (8-12%) oraz prawdziwe bogactwem witamin (A, B, C, D, E, F, K i P), cenne minerały (żelazo, bor, mangan, wapń, krzem) oraz substancje działające zdrowotnie na skórę (kwas foliowy, flawnioidy, fosfolipidy). Stosowany jest do regeneracji oraz wzmocnienia naturalnych właściwości ochronnych skóry.

3. Olej słonecznikowy - jest olejem roślinnym pozyskiwanym z pestek słonecznika. Posiada duże ilości witaminy E, przez co chroni DNA komórek skóry neutralizując działanie wolnych rodników, które czynią spustoszenie w skórze (traci ona elastyczność, sprężystość i wilgoć).

Pojemność 300 ml.

Cena 63,50

Więcej na jejuroda.pl.