demi Moore przed i po

Patrząc na zdjęcia najnowszej kampanii reklamowej kosmetyków Heleny Rubinstein widzimy młodą, na oko dwudziesto - paroletnią kobietę. Po chwili jednak wydaje nam się, że kogoś przypomina…

Demi Moore w kampani Heleny Rubinstein

Tak, to niespełna 50-letnia  już Demi Moore. Fakt- ostatnie miesiące przyczyniły się do znacznego spadku jej wagi, co za tym idzie, różnorakie problemy zdrowotne odbiły się głośnym echem na jej wyglądzie. Zdjęcia z ostatniego występu publicznego, podczas premiery Call Margin w Nowym Jorku, są wystarczająco wiarygodnym potwierdzeniem tego stanu rzeczy.

odmłodzona Demi Moore

Rubinstein współpracowała z aktorką przez długie lata. Najlepszym dowodem na ogromne wsparcie i oddanie nawet w obliczu osobistego kryzysu, jest ostatnia sesja. Czy jednak rzeczywiście powinna być ona powodem tak krzykliwego buntu przeciwko ,,photoshop -owemu” szaleństwu? Z jednej strony owszem- jest to w pewien sposób zakrzywianie rzeczywistości, z drugiej jednak, zabieg jest o tyle estetyczny i miły dla oczu, że powinniśmy podejść do niego ewentualnie z lekkim pobłażaniem, mając na uwadze motywy takiego działania.

Demi Moore- naturalnie

Demi Moore po korekcie

A niech ma tę gładką buzię!


Autor: Aleksandra Daniszewska