Sławna aktorka w miniony poniedziałek została zabrana do szpitala.


Demi Moore w szpitalu

Portal tmz.com donosi, iż w poniedziałek (23/01/2012) ok. 22:45 zostało wezwane, do jej domu w Los Angeles, pogotowie. Służby medyczne przez pół godziny sprawdzały stan zdrowia pacjentki. Po tym okresie została podjęta decyzja o przewiezieniu Demi do lokalnego szpitala. Nieoficjalne źródła mówią o „nadużyciu substancji…”.

Rzecznik Demi podał informację, iż powodem przewiezienia aktorki do szpitala było ogólne osłabienie organizmu, spowodowane kłopotami emocjonalnymi i stresem jakiego aktorka doświadcza przez ostatnie kilka miesięcy. Zasugerował, że jest to związane z rozstaniem z Ashtonem Kutcherem.
Prasa już przed świętami Bożego Narodzenia donosiła o złym wyglądzie Demi. Jej nad wyraz wychudzonej sylwetce. Padały podejrzenia o anoreksję i depresję.

Demi Moore w szpitalu

Już w środę (25/01/2012) było wiadomo, że Demi wdychała podtlenek azotu, który daje objawy euforii. Ten rodzaj narkotyku nie jest popularny wśród ludzi w jej wieku i statusie finansowym. Jest on popularny wśród ludzi młodych, którzy poszukują taniego odurzenia.  Do chwili obecnej aktorka pozostaje pod opieką lekarzy.


Autor: Małgorzata Bulaszewska