Demi opuszcza szpital, tego samego dnia Ashton wraca do Los Angeles.

demi moore

W czwartek 26 stycznia Demi opuściła Sherman Oaks Hospital, do którego została przyjęta na początku tygodnia (23/01/2012). Powodem umieszczenia aktorki w szpitalu było zasłabnięcie spowodowane nadużyciem podtlenku azotu i anoreksją. Wyraźne objawy anoreksji można było zaobserwować już kilka miesięcy temu, kiedy to doszło do separacji z Ashtonem.

Gdy Demi była przewożona do szpitala, Ashton przebywał w Brazyli, gdzie kręcił kampanię reklamową domu Colcci w towarzystwie supermodelki Alessandry Ambrosio. Gdy dziennikarze tmz.com dotarli do Ashtona Kutchera on nic nie wiedział o kłopotach zdrowotnych Demi.

W tym czasie rzecznik aktorki wydał oświadczenie mówiące, że pobyt Demi w szpitalu jest związany z jej ogólnym wyczerpaniem. Podczas, gdy anonimowy informator UsMagazine.com donosił, iż artystka się kompletnie pogubiła. Ta pięćdziesięcioletnia kobieta nie wie kim jest i co powinno być celem jej życia. Kryzys ten nastąpił po rozstaniu z Kutcherem.

ashton kutcher

Ashton Kutcher  i supermodelka Alessandra Ambrosio

Wielce interesującym wydaje się fakt, iż Demi została zwolniona ze szpitala dokładnie tego dnia kiedy Ashton wrócił do miasta.

Kutcher zaraz po powrocie wydał oświadczenie, że nadal zależy mu na Demi i życzy jej szybkiego powrotu do zdrowia. 

Wygląda na to, iż problemy Demi mają podłoże natury psychicznej, dlatego tak ważni są w tej chwili najbliżsi i przyjaciele. Mamy nadzieję, że pomogą oni aktorce w tych trudnych chwilach.

Zdjęcia pochodzą z następujących źródeł:
aston_1: http://www.hellomagazine.com/celebrities/201201277090/ashton-demi-hospital/
ashton_2: http://www.hollyscoop.com/demi-moore/ashton-kutcher-parties-in-brazil-while-demi-enters-rehab.html
demi_1: http://www.mtv.com/news/articles/1677970/demi-moore-released-hospital.jhtml

Autor: Małgorzata Bulaszewska