Jeżeli i Ty masz problem z wzrastającymi po goleniu włoskami lub ciągłym zaczerwienieniem delikatnej skóry wokół bikini, zbawiennym dla Ciebie rozwiązaniem będzie depilacja laserowa bikini.
Zabiegi depilacji laserowej bikini możliwe są w polskich salonach kosmetycznych od kilku lat. Z roku na rok są też coraz popularniejsze i nieco tańsze. Pozbycie się szpetnych i uciążliwych włosków z okolic bikini to marzenie chyba każdej kobiety wkładającej strój kąpielowy.
Gabinety kosmetyczne oferują trzy rodzaje depilacji: zwykłą, pogłębioną oraz głęboką. Depilacja zwykłą to usunięcie włosków widocznych poza linią majtek. Depilacja pogłębiona dodatkowo usuwa włosy ze wzgórka łonowego, a głęboka to nic innego jak całkowite usunięcie włosów również z warg sromowych oraz okolic odbytu. Oczywiście każdy rodzaj depilacji ma inną cenę, zależnie od wyboru musimy liczyć się z kosztami rzędu 300-800zł.
Skóra okolic bikini jest bardzo wrażliwa, dlatego przed przystąpieniem do zabiegu konieczne jest znieczulenie. Decydując się na depilacją musisz liczyć się z tym, że kosmetyczka po nałożeniu żelu znieczulającego i owinięciu pośladków folią poprosi Cię o 1.5 godziny oczekiwania na efekt znieczulający. Biorąc pod uwagę komfort współczesnych salonów kosmetycznych nie jest to tak uciążliwe wyrzeczenie, jakby się wydawało – jako klientka zostaniesz wyposażona w miły szlafrok, czasopisma do czytania i poczęstowana kawą. Po odczekaniu 1.5 godziny nie ma się już czego obawiać – zabieg jest bezbolesny.
Ciekawostką jest, że na specjalne życzenie klientek można za pomocą lasera wykonać z włosków wzgórka łonowego określony wzorek. Dla pań z humorem proponuję serduszko lub strzałkę w wiadomym kierunku…