Specjalizujemy się w depilacji laserowej laserem diodowym LIGHT SHEER pozwalającej na stałe usunąć zbędne owłosienie z każdej części ciała. Laser diodowy LIGHT SHEER amerykańskiej firmy Coherent jest obecnie najbardziej skutecznym tego typu urządzeniem do trwałego usuwania włosów. Firma Coherent istnieje od 1966 r. i jest światowym liderem w produkcji laserów, które mają zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i medycynie.

W naszych gabinetach świadczymy usługi na laserze LIGHT SHEER ET jednym z nowszych w Polsce, wyprodukowanym w 2010/2011 roku.

Posiadamy duże doświadczenie, a o naszym sukcesie świadczy wielu zadowolonych klientów. Gwarantujemy wysokie bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę wykwalifikowanych kosmetologów. Zapewniamy pełną satysfakcję z wykonanych zabiegów.

Długoletnie badania kliniczne potwierdzają, że inne metody depilacji np. słabym urządzeniem IPL nie niszczą a jedynie uszkadzają strukturę mieszka włosowego. W konsekwencji depilacja takim sprzętem nie tylko jest nieskuteczna ale co więcej powoduje, że depilacja profesjonalnym systemem jest znacznie utrudniona. Rezultaty zabiegu mogą być gorsze, lub nawet znacznie gorsze niż, gdyby od początku był stosowany profesjonalny system LIGHT SHEER.

Urządzenie LightSheer™ Diode Laser System posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration). FDA to amerykańska agencja rządowa wchodząca w skład departamentu zdrowia i usług społecznych; odpowiedzialna za kontrolę żywności, suplementów diety, leków, kosmetyków, urządzeń medycznych i urządzeń emitujących promieniowanie, materiałów biologicznych i produktów krwiopochodnych w USA.

DEPILACJA LASEROWA - JAK DZIAŁA LASER?

Tradycyjne metody usuwania włosów tj. golenie, wyrywanie pęsetą czy wosk nie tylko dają nam efekt krótkotrwały to często  pozostawiały reakcje alergiczne, wrastanie włosów, przebarwienia oraz blizny. Rozwiązanie jest proste Depilacja laserem LightSheer, która pozwoli Ci cieszyć się jedwabiście gładką skórą, a jednocześnie zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.Depilacja laserowa polega na podgrzaniu mieszka włosowego dzięki specjalnie skondensowanej wiązce światła. Laser działa na barwnik włosa czyli melaninę (działa tylko na włosy ciemne), nie wpływając na funkcje organizmu. Emituje łagodną wiązkę promieni, przenikającą przez skórę aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę. Należy dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Cześć z nich znajduje się w fazie wzrostu (są to włosy widoczne na skórze - anagen) i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie "uśpienia" – (katagen, telogen), która ma różny okres trwania (3-8 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa. Dlatego też zabiegi musza być powtórzone minimum 3-4 razy w odstępie od 4-9 tygodni. Liczba wykonywanych zabiegów depilacji laserowej to sprawa bardzo indywidualna, uzależniona od okolicy, na której wykonujemy zabieg, typu skóry i ilości włosów. Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte ok. 30% włosów, po serii zabiegów ok. 92% (przy ciemnych włosach). Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne . Laser nie działa na włosy bardzo jasne i meszkowate. Ze względu na przeprowadzone wcześniej zabiegi depilacji woskiem, depilatorem mechanicznym, pensetą itp., może zaistnieć konieczność przeprowadzenia większej ilości zabiegów dla uzyskania lepszych wyników.

W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa rączka lasera LightSheer™ została zaopatrzona w niepowtarzalny, opatentowany system chłodzenia końcówką ChillTip™, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4 °C . Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji laserowej.

Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na przeprowadzony zabieg depilacji laserowej. Może wystąpić rumień lub obrzęk okołomieszkowy. Zarówno zaczerwienienie jak i drobne strupki, czy też niewielkie przebarwienia ustępują po kilku dniach. Przy wyjątkowej nadwrażliwości mogą się utrzymać do kilku tygodni.

Zapraszamy na stronę: http://www.depilacja4body.pl/